FRAKCJE


FRAKCJE


Szeryf, doktor, a może mechanik? Jesteś w odpowiednim miejscu, u nas możesz zostać jednym z nich! Osoby prowadzące na najwyższym poziomie. Nie znajdziesz tutaj osób niedoświadczonych. A może jesteś nowym graczem i chciałbyś się nauczyć odgrywać kogoś z wyżej wymienionych? Na spokojnie, zarząd danej frakcji oprowadzi Cię i nauczy wszystkiego od podstaw!

CRIME


CRIME


Żółty, czerwony, zielony, niebieski?! Tyle kolorów, tyle możliwości. A może wolisz stworzyć coś od podstaw i zostać kimś ważnym? Szarmanckie interesy mafijne? A może cichy zabójca na zlecenie? Dla nas nic trudnego! Tutaj możesz zostać kim chcesz, jeździć czym chcesz, i strzelać z broni o jakiej nigdy nie śniłeś!

LEGAL


LEGAL


Rozwozisz paczki po mieście, zbierasz jabłka, budujesz domy, kopiesz rowy, wydobywasz surowce mineralne, przewozisz ludzi z jednego miejsca do drugiego, bronisz rozrabiaków na komendzie oraz wiele więcej. Brzmi nieźle prawda? Wygląda jeszcze lepiej! Dalej tu jesteś? Wbijaj do gry i przekonaj się sam jakie niesamowite rozwiązania czekają na Ciebie!

TWÓJ POMYSŁ


TWÓJ POMYSŁ


Chcesz rozwinąć swój własny biznes od podstaw? A może przejąć już istniejący? A może zostać tajemniczym nieznajomym? Twoja postać Twój wybór! Jedyne co Cię ogranicza to wyobraźnia. Zostawiamy Roleplay w twoich rękach!